| efik33 a întrebat:

Am o carte de legislatie auto categoria b din anul 2010 credeti ca este bine sa invat din aceasta tinand cont ca suntem in anul 2013?

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Regulile de circulație și semnele de circulație sunt aceleași.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din 2010 au intervenit unele modificari ale legislatiei rutiere, inclusiv anul trecut, asa ca ar fi indicat sa inveti din una publicata in acest an.

| aLeXsNs a răspuns:

Nu, pentru ca inveti degeaba s-a schimbat codul rutier, uite am pe cineva care a invatat in 2012 si la examen nici nu prea i-a dat din ele, s-a schimbat codul, iti las un site de unde sa inveti
: http://www.chestionareautoonline.com/chestionare_auto/
Bafta la examen!

| KrYsTy2OOO a răspuns:

Este bine sa inveti legislatii cat mai recente, pe net...