| brk a întrebat:

Am o problema cu un bmw 316i, din 95. De la o vreme nu mai merge deloc bine, da sa moara motorul si deodata isi revine, nu mai trage, am schimbat bujiile, credeam ca acolo e problema, imi moare si in mers, ce sa fie? ajutorrr miroase a benzina in masina, nu stiu ce sa fie.

4 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Realizezi ca masina are 20 de ani si ca isi spune varsta? Probabil e si stock.

| MyloveisJamaica a răspuns:

La anul fabricatiei nu te uiti cand cumperi o masina? lumea isi cumpara masini vechi pentru ca sunt mai ieftine, dar nu se gandesc ca o sa le cada piesele la cat de vechi sunt! poti sa o duci la un mecanic, o pune la punct, si apoi o vinzi si iti iei ceva mai nou+diferenta din partea ta. funda?

| brk explică (pentru MyloveisJamaica):

Ma gandeam ca poate a mai intampinat cineva problema asta si o sa imi spuna cum a rezolvat-o.

| MyloveisJamaica a răspuns:

Prietene, e foarte veche masina! este si normal sa aiba problemewinking