| dorin1995 a întrebat:

Salut am o problema la usa de la un wv bora an 2003 butucul de la usa soferului din stanga bag cheia in usa sa deschid si surpriza butucul e teapan. ce sa ii fac sa isi dea drumul?

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Nu faci nimic, cel mai probabil butucul respectiv este unul inlocuit motiv pentru care cheia ta nu ti-se potriveste.
Se mai intampla cand cumperi o masina sa descoperi ca a avut unele elemente inlocuite si nu mereu "inlocuite cu cap".

| DennisW a răspuns:

Incearca cu WD-40. E un spray care face (aproape) minuni.

| Grolsch a răspuns:

Repara-ti închiderea centralizată. Nu o sa mai ai probleme. Nu sta cu problema asta cand vin gerurile, nu ai sa mai o deschizi deloc...Sunt pățit

| dorin1995 explică (pentru Grolsch):

La inchiderea/deschiderea centralizata functioneaza Pinul.