| OSC a întrebat:

Am o Vw Bora si de catva timp, cand e rece motorul, mai ales cand sta la relanti, se aude ceva dar nu prea tare ca si cum ar bate ceva, un fel de troncanit langa motor, mai precis intre motor si roata din stanga soferului, va rog daca puteti sa-mi spuneti cam ce ar fi.

1 răspuns:
| luceafarulalbanos a răspuns:

Salut uite un raspuns: poate sa fie ceva de la aripa sau daca nu de la prostia aia neagra de e intre roata si aripa sau poate sa mai fie sa nu ai un surub bine strans