| George5674 a întrebat:

Salut.am probleme la navigație android BMW e46. Dintr-o dată ecranul nu mai pornește dar butoanele din lateral se aprind.

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca sunetul merge, s-a dus afisajul, poate doar iluminarea lui.
Dar daca nici sunetul nu functioneaza, atunci s-a dus ceva prin navigatie, si trebuie sa mergi la un service gsm/multimedia.

| George5674 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Sunetul nu merge și nici la bluetooth nu se conectează.de obicei se conecta automat

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru George5674):

Inseamna ca e o problema din ea, nu e doar ecranul. Poti sa o duci la reparat, dar s-ar putea sa nu aiba ce sa ii faca, sau sa nu merite reparatia, din cauza costurilor mai mari decat valoarea nevigatiei.
Cred ca iesi mai bine daca iti cauti alta, eventual un player de renume sh, cum ar fi Kenwood sau Alpine. Renunti la android dar castigi claritate pe sunet.