| nooane7676 a întrebat:

Salut am sală auto peste câteva zile, am achitat mai bine de jumătate din ea, o pot da fără a o achita toată înainte?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu. Din pacate nu vei intra in sala daca nu ai achitata toata suma. Vei vedea ca dosarul nu-ti va fi trimis la examinare, din aceasta cauza.

| aizen0567 a răspuns:

Ai achitat jumatate din ce mai exact? Nu se percepe taxa pentru examenul teoretic doar daca l ai picat deja de cateva ori si se numeste taxa de reexaminare

| Aista a răspuns (pentru Violleta2022):

Unde sa îți fie trimis dosarul, când dai sala te duci tu cu dosarul, nu are treaba dacă ai achitat toată scoala sau nu, astea sunt lucruri pe care le discuți și stabilești cu cei de la școală în vederea achitării