| Valentin12321 a întrebat:

Salut
Am și eu o intrebare:
Am lăsat mașină parcată în treapta 1 și cu frână de mana trasa și când am fost sa o iau niște,, prieteni" mi-au rasucit-o......Acum sunt curios dacă au tras de ea dacă se poate sa fii stricat ceva.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu am inteles, cum adica ti-au rascucit-o? Ce ti-au rasucit masina toata, sau maneta?

Masina dupa parcare se lasa in "P" si se trage frana de mana, nu lasi masina in treapta de viteaza 1!

| patentGogu a răspuns (pentru Violleta2022):

Alo, doamna alba, mai exista si masini care au cutie manuala. in lumea asta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma indoiesc ca au avut chiar asa de multa putere sa distruga ceva.