| Sirbu_Danut_1995 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare azi am avut examenul auto proba teoretica (sala) eram la rand si asteptam dar am primit un telefon si a trebuit sa plec de urgenta fara sa anunt, trebuie sa merg sa ma reprogramez sau am dat de dracu? un raspun mi-ar fi de ajutot, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Condur_Mihai_1966 a răspuns:

Ai fost acolo si te-au strigat si te-au trecut la neprezentati. Poti sa te duci sa te reprogramezi insa trebuie mai inainte sa mergi sa-ti bage din nou dosarul la examen. dar dai un telefon instructorului si iti spune ce sa faci, la fel am patit-o si eu. chiar el mi-a facut asta.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ro74florin a răspuns:

Da
reprogramați