| andy5589 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare legata de scoala de soferi.eu in ianuarie pe 25 anul viitor fac 18 ani. pot sa ma inscriu cu 3 luni inainte? adica sa incep orele dar sa dau examenul la 18 ani? Dau funda :d

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conform art. 29, alin. 4 din Regulamentul de aplicare a OUG nr. 195/2002(Codul rutier) te poti inscrie la scoala de soferi inainte cu 3 luni, sa faci orele teoretice si practice si sa dai examenul dupa ce implinesti 18 ani. Succes si numai bine!

| mgxxtreme13 a răspuns:

Andrei, numa bani sa ai, zic asta ca si eu am vrut sa fac la fel, dar faillaughing

| aniiledha a răspuns:

Da poti sa incepi examenul cu 3 luni inainte iar carnetul tzil vor da la 18ani. succes la examen

| andy5589 explică:

Banii se fac.noroc sa ai laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti dar te costa ceva intr-o seara

| DiannaDi a răspuns:

Da, sigur! la fel am facut si eu happy

bafta la examen! :*

| InoKo a răspuns:

Sigur.si permisul tot la 18 o sal primesti. Poti sa incepi in decembrie si la sfirsitul lui ianuarie vei avea deja 18 ani. iar pe la inceput de februarie vei lua permisul.

| opacatoasa a răspuns:

Desigur

| sasa23 a răspuns:

Da poti...