| uunseral a întrebat:

pentru cei care au luat permisu recent.
daca am luat traseul pot conduce masina sau trebuie sa astept pana la ridicarea permisului?

7 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Pffff, inca unu in trafic sad

si uite asa, n-o sa mai poata circula nimeni laughing

| andreiask a răspuns:

Trebuie sa astepti pana il ridici si il ai in mana.

| cristinapasager a răspuns:

Nu se mai da dovada, trebuie sa astepti permisul.

| 4ever23 a răspuns:

Pentru a conduce masina iti trebuie o dovada care o iei de la Eliberari permise auto de unde ai dat examenul.

PS: felicitari si cat mai multi km fara incidente!

| 4ever23 a răspuns:

Scuze atunci... eu am dat anul trecut si am circulat cu dovada pana mi-a venit permisul.

| 244bogdan a răspuns:

Poti merge a doua zi dupa ce ai luat traseul sa ceri dovada provizorie cu care poti conduce pana ai sa primesti permisulhappy.

| Ovide a răspuns:

Normal ar trebui sa primesti o dovada dupa ce iei orasul cu care poti conduce pana la ridicarea permisului la mine asa e.