| Sc0rp10n a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, un prieten are un passat b6, si-a cumparat niste jante de mercedes crezand ca ii sunt bune dar nu potrivesc prezoanele, se poate mari diametrul gaurii de la prezon pentru a potrivi la prezoanele de la passat? Tin sa mentionez care are jantele pe 17 cele pe masina si tot pe 17 cele de mercedes, dar cum am spus prezoanele nu potrivesc iar diferenta dintre ele e ca cele de passat sunt mai groase iar cele de mercedes mai subtiri.

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Sa le returneze, sa caute unele ce se potrivesc.Nu este bine sa mareasca gaurile rotii.Nu stiu de ce si-a luat roti daca deja avea laughing asa e cand nu ai de lucru si iti cauti singur, gasesti, asa a gasit si prietenul asta al tau sau poate esti chiar tu individu in cauza laughing

| gaminator a răspuns:

Vanzare/retur sau alta solutie este folosirea unor distantiere adaptatoare.

| gaminator a răspuns (pentru gaminator):

Scuze, e destul de tarziu... am citit mai bine, n ai cum sa le folosesti intr adevar