| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o mica prroblema cu frana de la bicicleta, (avid juicy3 hjdraulica) cand am pus la loc placutele am constat ca freaca usor pe disc : sa fie oare de la clama aia care tine placutele, trebuite putin mai "strambata" de ea ca sa stea placutele mai distantate? multumeschappy

1 răspuns:
| vlatz a răspuns:

Clama aia e etrierul si cred ca ar trebui sa slabesti un pic frana vezi ca etrierul este regrabil. nu stiu sigur unde are reglajele dar el se poate slabi 100%