| George5674 a întrebat:

Salut. Am și eu o problema la un BMW e46 318i. O găsesc în fiecare zi descuiată și cu toate geamurile deschise. Nu se poate deschide sau închide geamurile din cheie, din butuc le pot deschide și închide dar o pot bloca și debloca din cheie.

7 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Reformulează întrebarea.

| George5674 explică (pentru gabicoo):

Ce nu înțelegi?

| gabicoo a răspuns (pentru George5674):

Ce ai vrut să zici! Că se deschide singură?

| George5674 explică (pentru gabicoo):

Da. Și se deschid și geamurile când se deschide singura

| George5674 explică (pentru George5674):

Dar nu se deschide imediat cum o încui l. Se deschide după ceva timp. De exemplu am incuiato aseară și azi dimineață am găsit deschiata și cu toate geamurile in jos

| gabicoo a răspuns (pentru George5674):

Înseamnă că trebuie să mergi la un service auto.

| George5674 explică (pentru gabicoo):

Serios? Nu știam bine că mi-ai spus tu?