| Ionut2938392839 a întrebat:

Salut,am tot cautat pe net dar nu am gasit nimic, am achizitionat un golf 5 si are o gaura langa torpedou, mare cam cat o moneda de 50 de bani, si inca 2 gauri mai mici in diagonala ei, de la ce ar putea fi?

2 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Probabil ai fost țepuit. Dacă e așa, ai putea rezolva inconvenientul la secția de poliție din proximitatea ta

| kalasnicov22 a răspuns:

Cine stie ce si-a montat vechiul proprietar, o tableta, manometru de presiune turbo, poza cu nevasta etc.