| neamtzzu a întrebat:

Salut, am un 535d e60 și un "mecanic" mi-a spus ca dacă vreau sa pun evacuări originale cap coada M5, mașina o sa scoată fum. Are dreptate sau "mecanic" rămâne?

3 răspunsuri:
| 17Ioana a răspuns:

Mecanic ramane! laughing probabil urma sa-ti propuna el niste evacuari, cine stie de pe unde, fara filtre si ce mai au ele. 1 Motorul da fumul, nu toba. Toba doar opreste noxele prin filtre. M5-ul de fabrica, sigur are filtre pentru noxe

| neamtzzu explică (pentru 17Ioana):

O un sfat de la o fata, n-ai vrea sa fi soția mea?

| 17Ioana a răspuns (pentru neamtzzu):

Sunt casatorita, dar poate gasesti o fata pasionata de masini. Succes!