| iulianolaru99 a întrebat:

Am un bmw e46 pe benzina si mi s-a oprit din mers. Acum, nu vrea sa mai porneasca deloc, nici impinsa, nici la automat. Nici macar nu mai invarte, iar cand e impinsa, fie in viteza a5-a, rotile se blocheaza.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Problemă la rezervor. Lipsă combustibil.

| relian a răspuns:

Probleme electronice, duo si testeazo scaneaza, diagnostigheaza, ceva de genul asta.
BMW nu-i dacie sa o impingi si sa poarneasca laughing are multe rahaturi electronice.Nu stiu ce an este masina ta, voi le numiti cu e rahat parjit laughing eu is curios de an numa.Nu stau eu sa caut ce an este E ala ce spui tu, ca sa vad ce module are pe ea masina, asa ca duo la tester, asa parca zic romanii si vezi ce coduri, faulturi arata.

| Anonimaaaxgar a răspuns:

Problemă la motor, mai mult ca sigur

| MarisAlin a răspuns:

Poti sa iti bagi **** in el BMW

| Europa12345 a răspuns:

Pune-i benzina!