| laurentiu1969 a întrebat:

Salut
Am un casetofon ford transit original 1500rds si s-a blocat bagand codul gresit.ma poti ajuta cu un cod de deblocare? are v041191 asta cica ar fi seria lui.
Multumesc anticipat pentru ajutor.

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

La reprezentanta il poate afla, pe baza serie de șasiu.

| FakeJoker a răspuns:

Daca ai bagat codul gresit de 4 ori poti sa'i spui papa, nu ti'l mai face nimeni, daca l'ai bagat 1 data, e blocat pentru vreo 1 ora, a 2 oara 2-6 ore, a 3 oara 24 ore/1zi, a 4-a oara e dus. Cat despre cod, nu stiu daca se poate gasi unul in functie de seria casetofonului, de obicei sunt unice pentru fiecare, ti'l afla cineva care face asa ceva, cuun program si un laptop.