| Dragan_Mirela_1977 a întrebat:

Salut, Am un ford transit din 2003 si am problema cu casetofonul!
Cand am pus casetofonul original pe ford mi-a mers...si nu stiu pe ce am apasat de s-a blocat! ..am bagat codul si nu merge. Apare pe ecran 93.8 FM! dar tot nu merge...

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Oi fi apăsat pe ceva buton de „mute" sau o fi având funcție de preluare apel de pe mobil (dar nu e „împerecheat" cu telefonul) și a rămas în așteptare. Caută manualul lui (încearcă pe forumul clubford).