| Alexandru_Mihai_1997_wNd9 a întrebat:

Salut, am un prieten care face chestionare pe drpciv-teste.ro si a facut 100 fara sa fi platit, mie dupa 2 imi spune ca trebuie sa platesc, stiti cum pot face si eu fara sa platesc mai multe? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Ia-ti aplicatia lor, eu am facut vreo 400 de acolo si nu m-a pus sa platesc.

2 răspunsuri:
| Moraru_Teodor_1983 a răspuns:

Salut. eu nu am platit nimic aici https://www.diy-network.com/chestionare-drpciv/ si am si chestionare si intrebari cu raspunsuri, cu chestionare rezolvate