| Horiaaaq a întrebat:

Salut, are cineva de vanzare 2 jante? Ceva frumos cu buza destul de lata.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu pur si simplu vrei doua jante? le pui decor in sufragerie?

| OldSoul a răspuns:

Intrebare penibila, daca vrei cu adevarat 2 jante sa se potriveasca la masina ar trebui sa dai mai multe detalii, dimensiunea intre prezone (PCJ), cati inch sa aiba...

| Horiaaaq explică (pentru OldSoul):

Nu am nevoie pentru masina, am un proiect de facut, nu conteaza marimea nimic, doar sa arate bine si sa fie la fel, restul se rezolva happy

| OldSoul a răspuns (pentru Horiaaaq):

Ok, in cazul acesta cauta pe olx, cel mai adesea daca nu sunt un pachet complet (toate 4) se vand destul de ieftin, iti sugerez sa cauti ceva, e imposibil sa nu gasesti, cu 200 de lei cred ca avei gasi ceva mai mult ca sigur, sau eventual poti cauta la un centru de colectare a fierului vechi sau la dezmembrari auto, jante desperechiate de la masini avariate.