| tpu1991tpu a întrebat:

Salut!
As dori o recomandare de camera de bord cu ecran mai măricel.
Camera 3 in 1
adica sa filmeze si in fata cu un unghi larg de 170 si in spate cand dau in marsalier dar si in masina pasagerii...
multumesc!
Dau funda pentru cel mai bunwinking

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu am o recomandare, vreau doar sa hate-uiesc brandul 70mai.
E foarte chinezeasca senzatia de a avea asa ceva in masina.
Functia de comenzi vocale merge in deriva (face poze cand nu ii ceri, iar cand ii ceri, nu face), camera se opreste aiurea in mers, aplicatia nu mai functioneaza. Iar camera este in garantie.
Are un prieten DDPai pe masina lui, pare mult mai ok, n-am observat probleme la ea.