| NebunieLaSecunda a întrebat:

as dori si eu niste site-uri cu masini din germania noi/mana a 2-a nu conteaza.Care stiti mai multe site-uri ca mine va rog sa le postati.Mersi
App si un sfat cu vreun model de masina ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Seby91 a răspuns:

Www.mobile.ro
www.autogermania.ro/
www.Bestauto.ro
www.autopro.ro
www.autovit.ro
Parerea mea e sa te grabesti deoarece de la 1 ianuarie schimba taxa si ar putea fi una exorbitanta:)...Si cu masina adusa din germania sunt o multime de oameni care aduc la comanda profitul lor e ce negociaza doar transportul trebuie sa il platesti Masina pe care o doresti o cauti pe www.mobile.ro si de restul se ocupa el tineti leg prin tel el trebuie sa aiba un traducator. un om in germania deoarece nu pleaca aiurea la drum:D...si daca studiezi preturile de acolo is foarte apropiate de cele de la noi ma refer la cele aduse maibaga acolo 100-300 E nu mai mult asa ca gandeste-te bine ce vrei sa faci:D Daca ai zice ce bani ai la dispozitie ti-as zice niste modele care merita cumparate:D Bafta

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu site-uri auto din Germania.

model de masina Dacia Logan orice model nou e OK.

| dnxbv a răspuns:

Autoscout24.ro

| NebunieLaSecunda explică:

Merci fain de site-uri si de raspunsul tau, imi e de mare ajutor.Cateva din site-uri le stiam si eu mai poti intra si pe www.ebay.com gasesti mai multe si acolo oricum site-urile tale sunt misto rau de tot.Pai as vrea sa imi iau o masina sport tu ce imi sugerezi? si pretu sa fie cat de cat acceptabil intelegi tu:d