| Catalin_Alin_1993 a întrebat:

As vrea ca cu timpul sa imi achizitionez o masina.Si de prefertat este o mazda 323 f sau un Honda civic din 1997. Care piese sunt mai scupe cele de la mazda sau cele de la Honda?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| olixandru a răspuns:

Ambele sunt niste masini foarte fiabile, consumabile poti gasit la orice magazin de piese auto, gen acesta http://www.vipercar.com/index.php?route=product/category&path=51, preturile la piese nu sunt foarte ieftine avand in vedere ca marcile susnt japoneze, daca vrei o masina cu piese ieftine alege ceva din europa, in special un VW, in cazul tau golf 3 sau un polo din 2001 la acelasi pret ca mazda si honda de care vorbeai.