| ionutand a întrebat:

as vrea sa imi ziceti o scoala buna de soferi din Suceava! si va rog aici sa raspunda doar cei care sunt din Suceava!

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Nu, eu unul am facut scoala in alt oras din Suceava, dar am cateva cunostinte care au facut acolo scoala si erau multumiti.

7 răspunsuri:
| niculita4tpu a răspuns:

Salut eu mi-am ales lista de soferi de pe odat.ro Am verificat ce masini, pe ce pot face scoala si cat ma costa, in rest, nu m-a interesat nimic.

| OldSoul a răspuns:

Sigur la volan.

| ionutand explică (pentru OldSoul):

Danielhkpv! ai facut si tu scoala aceasta?

| OldSoul a răspuns (pentru ionutand):

Nu, eu unul am facut scoala in alt oras din Suceava, dar am cateva cunostinte care au facut acolo scoala si erau multumiti.

| DataSoft a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu exista scoala de soferi buna sau prosta. exista doar persone care li se indemana cu "covrigul" sau nu.

sau tu probabil vroeai sa intrebi alt ceva..si anume ce scoala de soferi are instructori prieteni cu examinatori la orasi..ca sa fi sigur ca il iei happy

| ionutand explică (pentru DataSoft):

happy m-ar interesa sa fie instructori de treaba sa intelegi din ce preda ei! si da ma intereseaza si ce ai spus tu tongue

| DataSoft a răspuns (pentru ionutand):

Mare lucru nu preadau ei.din punctul meu de vedere... dar daca ai mai mers cu masina e ca o formalitate scoala.
pentru mine asa a fost la vremea respectiva.

| ionutand explică:

Macar dati-mi ceva sfaturi! pentru a lua permisuul