| mariusinho998 a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot sa fac mai flexibila suspensia din spate la bicicleta. Cred ca este prea rigida adica suspensia pe fata este excelenta nici nu simti "micile" gropi insa cu spatele este aproape ca si cum nu ai avea suspensie

3 răspunsuri:
| fear1234567 a răspuns:

Incearca sa o ungi cu vasilina sau se mai gaseste acum lubrifiant pentru lanturi..etc...funda?

| Koss01 a răspuns:

Invarte de suspensie si ii dai drumul putin funda?

| adi021 a răspuns:

Salut,am avut si eu aceeasi problema si o poti unge cu vasilina sau ulei de masina, sper ca te-am ajutat.