| È_Prìncè_Vòn_1997 a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu daca poti conduce fara permis (nu pe drumuri cu masini)spre exemplu printre blocuri cu pit bike sau atv maxim 125cc

Răspuns Câştigător
| marcous a răspuns:

Si intre blocuri tot drumuri publice sunt. Poti conduce doar la tine in curte sau pe camp.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti, dar daca esti prins te alegi cu un dosar penal, pentru ca drumurile dintre blocuri sunt si ele "drumuri cu masini" cum le spui tu

| viotedy a răspuns:

Nu

| Suiram06 a răspuns:

Atata timp cat nu te afli pe drumul public poti conduce si camionul