| anonim_4396 a întrebat:

Salut Baieti si Fete De curand mi-am cumparat un pit-bike cc 140 an fabricatie 2010 4 trepte 1-2-3-4. marca DREAM. dar am o problema la el mi s-a blocat ambreiajul. nu stiu ce sa i fac, am ambreiaj in 5 discuri. Ce idei imi dati? Ms

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Ai acel rulment foarte mic de la levier spart probabil sau daca nu cablu sau centralul de la disc desii putin probabil!

| Silviulik123 a răspuns:

Am rezolvat mersi de rasp. dar cablu de ambreiaj era prea slab si nu ajungea sa impinga leva aia tot discu. mersi oricumwinking