| Robert671 a întrebat:

Salut/Bună. am permis de 7 luni, am avut foarte rar cate o greșeală de începător, si de cate ori s-a intamplat sa greșesc ceva mă macină foarte tare, findca vreau sa fiu cat mai corect in traffic fata de oricine, voi cum ati fost ca soferi incepatori? Ati făcut greșeli? La pietoni sa nu le dați prioritate? Sau ceva.

1 răspuns:
| Silviullet a răspuns:

Da, am facut greseli. Toala lumea face, important este doar sa-ti dai seama de ce greseli faci si sa-ti ceri scuze pe cat posibil.
Totul o sa se schimbe in timp cand ai sa devii mai relaxat datorita experientei si cunoasterii drumului mai indetaliat.