| SerjBSI a întrebat:

Cam cât costă un full ABT Exterior pe un Audi a5 sportback (8T2, 2012) 2.0 tfsi? Că nu găsesc nicăieri.

4 răspunsuri:
| Începătorul988 a răspuns:

Nu exista abt pentru audi a5 (primul model), doar pentru cele 2014+.
Poti face ceva custom din fibra daca te tine buzunarul.

| SerjBSI explică (pentru Începătorul988):

Auzi la asta laughing) Exista ABT pentru modelul ab 11/2011 atat exterior-interior, cat si performance, si tu imi imi spui ca nu exista... In fine. Eu am intrebat expres cat costa.

| Începătorul988 a răspuns (pentru SerjBSI):

Nu exista prietene. De ce **** mea nu cauti pe site-ul la ABT sa te interesezi? Redusu p&&ii mele.

| SerjBSI explică (pentru Începătorul988):

Bă, da tu chiar esti prst, da-te dracu :))) tu confunzi modelu a5 cu cel a4
Uite site u, de configurare ale pieselor in pzdmatii de gunoi ce esti:
https://www.abt-sportsline.de/audi-tuning/a5/#8771741! 2FA4AB0
Acum l au actualizat si apar preturile. Da tu daca nu vrei sa intelegi ca esti prost, treaba ta...