| Stincker3043 a întrebat:

Salut, care imi poate recomanda un kit de cabluri pentru montare subwoofer+amplificator pana in suma de 100 de lei? Dau funda

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cumpara cablu din cupru litat de 8mm, din care iti faci cei 4-5m de +, si inca 1-2 de minus, un fir tot de cupru litat, dar 2mm, pentru remote, si un cablu 2RCA la 2RCA de 4-5m, cat mai de calitate.
Nu cumpara kit-uri chinezesti de 50-100 lei, ca se duc litele cand incerci sa ii iei izolatia de pe capete... Se iau smocuri din ele, sunt dezastru. Mult mai bun e cablul de la masina de spalat, daca iti pui mintea.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

PS: Daca nu gasesti de 8mm, e foarte suficient si ala de 6, ca banuiesc ca nu ai vreun monobloc de 2kw.