| Toxi2KWorld a întrebat:

Care stie site-ul official al politiei pentru chestionare auto? Dau funda va rog mult. Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Bogdan_Bogdi_1994 a răspuns:

Drpciv, dar trebuie sa navighezi cu internet explorer acela e ce-l mai sigur eu acela l-am folosit si am l-am luat din prima... Mult succes

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este drpciv.ro, site-ul oficial al Directiei de permise.

| OldSoul a răspuns:

Http://www.i-drpciv.ro/chestionare-auto-drpciv/ e site-ul official, dar eu unul iti recomand sa faci pe e-drpciv.ro chestionare, sunt mult mai asemanatoare cu cele de la sala ba chiar daca gresesti iti va arata si raspunsul corect deci nu vei repeta greseala, iar interfata e aceeasi.

| Sima_Marian_1988 a răspuns:

Salut, siteul oficial al celor de la politie este www.drpciv.ro
Dar eu iti recomad sa inveti de pe www.scoalarutiera.ro unde gasesti toate intrebarile oficiale explicate audio video prin animatii 3D. Totul este gratuit! Au un mediu de invatare foarte interactiv cu acele explicatii video din care inveti super bine, nu ca pe alte site-uri unde se memoreaza raspunsul corect si cam atat, pe scoala rutiera chiar inveti. Spor la invatat!

| Toxi2KWorld explică:

Multumesc tuturor! >big grin