| CezarTumurug a întrebat:

Salut, cat timp a durat in cazul vostru primirea banilor de la asiguratorul RCA, din momentul accidentului. (deschidere dosar + constatare daune + oferta + plata).
Ma astept ca timpii sa difere in functie de asiguratorul despagubitor, dar vreau sa aud parerea altor pagubiti.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam 1 luna

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am avut doua despagubiri de la Euroins (inainte sa fie inchisi), ne-am ocupat personal de deschiderea dosarului, si undeva in jur de o luna am primit cel putin raspunsul, undeva la 6 saptamani de la accidente am primit si banii (regie proprie).