| mafiotuXXL a întrebat:

Cati cai are un volkswagen Golf 2 Clasic.

Ps: nu vreau misto "uita-te in talonul masini"
Dau fundita

6 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

MK II 1300cc are 55hp.

| mafiotuXXL explică:

ALo inteligentele motoruu ii de 1.6 diesel. ce Batuti in cap sunteti

| iKronstadt a răspuns (pentru mafiotuXXL):

Din fabrică, pleacă cu 54, 02 CP, putere reală.
În tabelul ăsta, ai toate specificațiile tehnice care te inteesează, băi mafiotule :)) :
http://www.carfolio.com/specifications/models/car/?car=38577

| iKronstadt a răspuns (pentru iKronstadt):

Ți-am trimis în privat cartea tehnică pentru servisarea mașinii! Aici n-am putut, îmi zicea rahatul de robot că încurajez pirateria,... în gură să-i...

| iKronstadt a răspuns:

Uită-te în cartea tehnică, pe net. Ești comod, sau prea singur, și vrei să te bage lumea în seamă?
P.P. Bă, geme Internetul de informație! Mafiotu' pensulii laughing

| Vali0n a răspuns:

105 CP funda.