| Începătorul988 a întrebat:

Ce as putea sa ii cumpar iubitei mele, hatchback, diesel, dupa 130/140cai(nu vreau sa moara facand o depasire).
Bugetul fiind de 6000€. Avem deja in familie astra h, focus 2. Fara acestea 2.

40 răspunsuri:
| Începătorul988 explică (pentru GabiDumitrescu):

Ca incepator am condus audi a3 2.0tdi tdi 170cp softat la 210. happy
Nu iau masini cu motoare de trotinete.

| xadsada a răspuns:

Cine o pune sa depaseasca?

| Începătorul988 explică (pentru xadsada):

Sa inteleg ca ti-ar place sa mergi in spatele unui TIR fara a avea vizibilitate?

| xadsada a răspuns (pentru Începătorul988):

Nu,in schimb pot sa depasesc si cu 100 de cai

| Începătorul988 explică (pentru xadsada):

Intr-un timp mai mare decat cu 170cp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are cum sa moara fãcând o depasire la vecin. Stai farã griji.

| xadsada a răspuns (pentru Începătorul988):

Poate nu, dar eu nu fac depasiri la limita

| Începătorul988 explică (pentru xadsada):

Fiecare dupa stilul lui de condus. Eu sincer nu suport ca sa am pe cineva in fata mea, sau prea aproape de mine. Oricum, masinuta aia rupea, 240(confirmat de waze) si parca se mai ducea

| Începătorul988 explică (pentru anonim_4396):

Stai calm, o cunosc de la 13/14ani. Daca ar face asta mi-ar spune.

| xadsada a răspuns (pentru Începătorul988):

Exact,nici eu nu sport pe cineva sa stea lipit de mine, am un suzuki sx4 107 cai si mi se pare destul de bun pentru inceput