| Cristian7991 a întrebat:

Ce credeti? Se potriveste bratul de pe fata dreapta si cutia de viteze la un Ford Ka din 1998 pe unul din 2005?

1 răspuns:
| Brad_David_Doru_Gheorghe_1947 a răspuns:

Categoric NU! fiindca distanta ditre anii de productie este mare! Trebuie sa iei piesa numai pentru masina din anul in care o ai tu fabricata! Nu te duce la SCHROTUL de masini! du-te la un magazin specializat si dale ceritficatul de inmatriculare, ei til introduce in calculator si apare codul piesei noi de care ai nevoie! Succces! 1