| Andrewe a întrebat:

Salut,ce marca de anvelope de vara la un buget mediu imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Mad1 a răspuns:

Pirelli si gasesti cel mai ieftin aici compari.ro

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Firestone

| Sindbad a răspuns:

Toyo

| Mad1 a răspuns:

Pirelli

| doctorhouse a răspuns:

Salut, depinde de ce tip de anvelope cauti, pentru ca pretul poate sa difere de la o dimensiune la alta. Vei gasi aici toate tipurile si preturile posibile: www.anvelopex.ro/anvelope-de-vara iar daca ii suni, iti vor oferi consultanta gratuita si sfaturi privind raportul optim calitate/pret. Succes.

Intre timp a venit vara, asa ca posibil sa te reorientezi spre anvelope all-season sau de vara.

| john533408 a răspuns:

Good year