| aSmoTique a întrebat:

Salut.Ce parere aveti despre BMW 320d, 2.0, 135hp, touring, modelul 1999-2005? Este fiabil?

6 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

E vechi si de demult.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

3000 de euro sunt bani putini pentru o masina de marca buna, nu gasesti decat niste fiare vechi, niste cazane in banii astia...
Iti trebuie macar 4-5000 Euro ca sa poti sa te atingi de ceva cat de cat decent. La 3000 de euro nici nu stiu sa-ti recomand o masina care sa nu se descompuna pe sosea... Poate Logan MCV desi si pe ala dai in jur de 4000 daca-l vrei in stare buna.

| Amegadaisuki a răspuns:

Incearca sa iti cum o masina putin mai noa asta daca s-a stricat ceva la ea bagi o gramada de bani in ea pentru ca este veche si mai este si BMW

| aSmoTique explică (pentru Amegadaisuki):

Am nevoie de un break in jur de 3000 de euro

| MariusF23 a răspuns (pentru aSmoTique):

Ford Focus, Opel Astra.

| Amegadaisuki a răspuns (pentru aSmoTique):

Ai putea sa iti iei o duba la bani astea big grin daca iti trebuie ceva asa mare