| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Credeti ca pot schimba un motor de opel vectra de 1, 8? Cam cat credeti ca m-ar costa? Referitor la intrebarea de azi dimineata placutele de frana si sabotii au fost schimbate cu cateva luni in urma, dar tot persista acel scartait.Va multumesc anticipat.

1 răspuns:
Stefan
| Stefan a răspuns:

În situatia dumneavoastra va sugerez sa luati legatur cu un service, care va efectuiaza lucrarea.Trebuie sa aveti o discutie si cu cei de la RAR privind omologarea, înlocuirii motorului, costul acestei omologari.