| alyn21 a întrebat:

cum bag benzina de la rompetrol, pe ce butoane trebuie sa apas?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La rompetrol apesi tasta galbena ''DEL"din panoul central daca faci alimentarea platind cash, apoi alegi sortimentul de carburant dorit si incepi alimentarea. daca ai inel sau card fill&go nu folosesti nici o tasta fiindca totul e automatizat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iei furtunul si apesi ca la stropitoare...ca la toate celalalte, apesi ca la stropitoare. daca chiar nu stii pune pe un baiat de acolo sa iti faca plinul

| Teodori85 a răspuns:

Cheama pe cineva sa te ajute si esti atent cum face el, funda daca te-am ajutat happy