| Cosminmlp7 a întrebat:

SALUT.Cum scot limitatorul de viteza la trotineta Myria sky rider? Sau cum o conectez la Bluetooth?

4 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

Cauta modelul trotinetei pe google si citeste tot manualul ei de instructiuni. Trebuie sa scrie acolo.

| Sekim a răspuns:

Trebuie sa te duci la un atelier specializat in așa ceva. Cu siguranță ai putea și tu să faci daca ai știi cum să umblii in soft dar nu este cazul și probabil nu este ușor. Trotineta nu este făcută ca sa fie scos limitatorul, de aia nu scrie nimic în manual. Daca ii scoți limitatorul asta va dauna bateriei indiferent, deci motivul pentru care nu ți se spune cum sa o faci tu este clar.

Răspuns utilizator avertizat