| jorjan a întrebat:

Salut de unde as putea sa gasesc un manual in limba engleza al unui seat toledo din 1998 1.9 TDI ca tare ma bate germana si spaniola laughing eu caut mai mult sigurante la geamurile electrice ca asta ma bate stresul nu gasesc in schema panoului de sigurante al masinii. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Pe -www.atao.ro-ai incercat? In romana, cred.

| jorjan explică (pentru viotedy):

Am incercat dar nu am reusit nimic. Oricum am fost la un electrician astazi si am reusit sa rezolv totul. Multumesc de efort oricum big grin.

1 răspuns: