| Alexw2jj a întrebat:

detin un scuter derbi rambla 125 motor in 4 timpi.Problema este ca imi porneste greu., foarte greu.Stiti cumva care e cauza?

3 răspunsuri:
| MariuS88c a răspuns:

Eu iti sugerez sa il duci la un mecanic sa se uite el, poate este de la motor, dar nu vreau nici sa iti spun ceva gresit.

| Alexw2jj explică (pentru MariuS88c):

Problema e ca stau la tara si mecanicul de aici a zis ca nu se baga ca cica ar fi prea complicat

| MariuS88c a răspuns (pentru Alexw2jj):

Acela nu cred ca este un mecanic buna tunci.
incearca mai intai sa te uiti pe o harta cu mecanicii cei mai apropiati de tine.