| bogdan44454 a întrebat:

Salut! Doresc si eu sa stiu ce site-uri de incredere stiti de unde pot sa imi achizitionez doua becuri pentru masina, unul pentru marsarier, iar al doilea pentru pozitie.

Răspuns Câştigător
| Gotti08 a răspuns:

AUTODOC. De 3 ani comand piese de la ei pentru diverse masini, si mereu a venit piesa potrivita. Atat timp cat introduci datele corecte despre masina ta, nu ar trebui sa fie nici o problema.

4 răspunsuri:
| Ovd9621 a răspuns:

Autodoc, amazon

| Panamax a răspuns:

Te agiti atat pentru doua amarate de becuri de 3 lei pe care le gasesti la orice supermarket?
Gasesti Osram si Bosch, sunt becuri ordinare nu piese de nave extraterestre.

| 9Florin9 a răspuns:

Emag, osram, BOSCH, philipps. Site-uri oficiale.

| Zuzu1991 a răspuns:

O sa te crucesti, dar raspunsul e corect si DE INCREDERE este Cora, iar eu am comandat in draci de la ei si nu am avut nici o problema:
https://www.cora.ro/search?categoryId=77210&queryStr=bec
in plus poti sa iti faci si cumparaturile, ca sa nu dai 15 lei transportul numai pentru 2 becuri;)