| AlinMarius a întrebat:

Salut fratilor, peste 3 zile (4sepembrie) imi expira cele 3 seturi de nr rosii. Daca as duce masina in fata la rar si ii fac actele si tot ce se face la rar, mai trebuie sa fiu prezent cu masina undeva sau pot sa continui fara ea pana ii scot nr negre? Si inca ceva cat ma va costa toata inscrierea cu RAR ITP si NR si restul?

Răspuns Câştigător
| Raulg2409 a răspuns:

Pai poti sa o duci acolo. Si sa iti faca R.A.R-UL. Asta costa cam 430 de lei. Iar dupa asta iti faci asigurarea. Eu pe jumatate de an la motor 2, 8 am dat 450 de lei. Depinde de motor si o sa mergi la numere. Unde o sa dai 150 de lei cam asa ceva

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De masina ai nevoie doar la RAR si atat. rar costa pana in 500 lei
RCA e cel mai scump si depinde de varsta ta. In rest taele nu depasesc 150 lei