| Agentuuu5012 a întrebat:

Salut! La sala se dau intrebari cu mai multe raspunsuri?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, toate intrebarile au mai multe raspunsuri, poti vedea si pe drpciv.ro.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mai multe raspunsuri corecte, da.
Intra aici si fa examene. Sunt exact o parte din intrebarile pe care le poti primi si la examen: https://drpciv.ro/dlexam
Daca faci 22 de puncte acasa, pe site-ul ala, ai sanse reale sa il iei. Pana nu reusesti aici, nu prea are sens sa mergi la examen.

| OldSoul a răspuns:

Da.
Si de obicei intrebarile alea te deruteaza cel mai mult happy
Deci daca esti cumva indecis la unele intrebari, ia in calcul varianta ca intrebarea respectiva sa aiba doua raspunsuri corecte.