| Holy97 a întrebat:

Salut! M-am inscris la scoala de soferi pentru categoria AM. Doresc sa stiu daca o sa am probleme la fisa medicala pentru ca eu la distanta nu vad foarte bine mai ales cand o sa ma puna sa citesc acele litere mici nu am nicio sansa...nu vad in contextul cand este ceva luminos unde este si scris. La apropiere nu am nicio problema.

2 răspunsuri:
| Mazekin a răspuns:

Nu ai sa ai probleme dacă demonstrezi ca porți ochelari după măsurătorile luate și în timpul examenului sa ai ochelarii la tine și la condus. Seara frumoasa!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca iti iei ochelari nu o sa ai probleme