| Xander112 a întrebat:

Salut, m-ar interesa niste boxe pentru un passat b5 din 99 (de ala lung, combi). Am desfacut astazi usile din spate si am vazut ca de jur imprejur membrana aia de cauciuc e rupta, adica nu mai e lipita de partea aia solida a boxei. Niste idei, sfaturi? Buget 350 lei. 4 imi trebuie, deoarece toate s-au dus.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine duci difuzoarele la rebobinat, sunt originalele masinii si daca le inlocuiesti cu niste trompete se vor auzii ca naiba, asa le duci la rebobinat, ăia i ti pun membrane originale si se vor auzi super.

| Frank51 a răspuns:

Https://emag.page.link/jaTMi99K2U3F8zEA9
Doar astea intră în buget.

Dacă ai timp și chef, le poți lipi pe cele vechi(dacă au bobina intactă), și economisești 350 lei.

| Adrian5575 a răspuns:

Eu am pe fata Mac Audio de 50w si pe spate MTX de 65w. Se aud super. Toate 4 au fost pana in 300lei, nu mai stiu exact cat.

| Mihaita2002 a răspuns:

Recomand HERTZ!
claritate si bass super!
https://m.emag.ro/......D8ZZQ2BBM/