| Shadow136o a întrebat:

Salut! Ma tot gândesc ca pe viitor, peste câțiva ani, sa îmi iau o mașină BMW sau Mercedes, mașina pe care vreau sa o modific în stil mafiot. Nu ca as fi mafiot de ala, dar îmi place stilul de mașină "misterioasa", full neagra cu geamuri fumurii, jante negre și suspensie reglabila. Imi tot trecea prin minte E39, E90 325i și E60 525i, deși m-aș îndrepta spre E90 ca e ceva mai scurt decat E60. Mașini Mercedes nu prea știu, asa ca dacă știți voi niște mașini BMW sau Mercedes fiabile, aștept recomandarile voastre

5 răspunsuri:
| kevin2b a răspuns:

Dacă îți place stilul de mașina misterioasa eu as cumpăra un e36 cabrio sau un e60

| Sistemulxxl a răspuns:

''mașina pe care vreau sa o modific în stil mafiot'' O vopsesti galben? Wow! Super, nasule!

| ValentinMihai78 a răspuns:

În primul rând învață să conduci defensiv, prudent și să stăpânești o tracțiune spate!
În al doilea rând există o legislație care nu permite orice modificare unui vehicul.
Mai apoi, cumpără o mașină cu un istoric clar, cu o carte tehnică la zi!
Altfel, vei face o mare gaură la buget!

| relian a răspuns:

Mafiotii nu is modifica masinile, cei care o fac is cocalari, de aia oamenii strazii laughing ce stau pe colturi si nau nici de un suc
Unde pui ca in RO nu merge cu chestii de genul asta. Cum ai iesit in strada cum tea si agatat politia si iti da amenda, iti confisca masina etc.
Vrei sa faci la masina ce vrei tu, cswti trece prin minte? Atunci te muti in SUA aici faci exact ce doresti tu, nu chiar tot, de exemplu nici aici nu-ti dau voie cu geamuri negre, vorbesc de cele din lateral de la sofer, din fata.
Desi multi asa au, trec inspectia cumva cu spaga, mai sunt si pe aici asa, fac mexicanii asa, iatra politia nu te opreste can RO chiar daca vede.
Doar cine stie sa faci ceva accident, atunci sa se ia de tine si sa iti dea ceva amenda.

Sa faci ce spui tu, trebuie sa cauti o masina vai mama ei, altfel nu merita, apoi modifici ce spui tu in stil mafiot laughing

Cind vad masini de astea pe strada, rizi, pe mine ma amuza rau, auzi asa un ditai zgomotu, te uiti mai cine o fi, de unde vine, stai stai apare si ala merge de parca sta laughing
deci masina care face zgomote, de mers aia mai putin, deci is niste stifturi, dar na pe unia ii incinta asa ceva.

Dar fumurile astea is de adolescenti si de aia mai maturi plecati de acasa laughing de tatuati, de astia certati cu legea etc.

Deci cand vezi unu cu o asa masina, fii sigur ca nu-i vazut bine deloc, asta ca idee.Nici in RO nu cred ca-s vazuti bine de oameni si societate in general.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu cat mai vechi bmw cu atat mai mafiot... nici nu trebuie sa o modifici... bine mafiot din ala dupa 1 an in Vaslui sau luat de la Wish.