| WellManuu a întrebat:

Salut, maine am sala pentru permis, o dau a doua oara, dupa ce ma ridic de la calculator si scrie admis, merg cu dosarul la politist sau cine e acolo sa ma treaca cum ca am fost admis cu x puncte? asa functioneaza? ca nu stiu sigur

Răspuns Câştigător
| led01 a răspuns:

Dupa ce scrie ca esti admis, aștepți 5 secunde pe scaun linistit te calmezi dupa tremuratul de cal, si apoi iti alegi data si locul in care vrei sa dai traseul auto, ai grija sa ți minte bine data si locul iar dupa ce ti-ai ales data si locul te duci la politist sa iti scrie pe dosar ADMIS cu x puncte si dupa iti notezi undeva data si locul sa il ti minte si eventual il suni si pe instructor sa ii spui.

Bafta!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Și dacă nu esti admis?