| Claudiu0545 a întrebat:

Salut, nu stiu daca am ales bine categoria dar sunt intr-o graba mare. Problema e in felul urmator : eu am achitat scoala de soferi, am facut toate cele 15 sedinte oferite de ei, toate bune si frumoase, am luat sala si am fost programat la traseu dupa 2 luni jumate. Astazi cand am fost la sediul scolii pentru a-mi cumpara inca 3 sedinte suplimentare am observat ca nu este nimeni la acolo, am sunat la ei la firma pe numarul dupa care vorbeam de obicei...nimic. Intr-un final am dat de patronul scolii care n-a instiintat ca s-au mutat in alt loc si ca au concediat o mare parte din angajati printre care si intructorul. Eu dau traseul luni si nu cred ca aceasta scoala imi poate pune la dispozitie masina, intrebarea mea este daca pot da traseul cu alta scoala pe alta masina decat ceva pe care am facut orele de conducere si cam care ar fi procedura

Răspuns Câştigător
| danyelbax a răspuns:

Te duci la alta scoala si le zici daca vrei sa faci sedinte in pus! daca nu ai masina sa dai ex in ziua cand te duci la ex din toate masinile care sunt la ex vb cu un instructor si ii dai 50 de lei de benzina si te lasa sa dai! bafta

1 răspuns: